0
0

سیاست حریم خصوصی

بسمه تعالی

حریم خصوصی

بازدید شما از و بسایت(www.asremaham.ir) و علاقه مندی به محصولات و خدمات آموزشگاه علمی و هنری عصر مهام ما باعث خرسندی ماست. حفظ حریم شخصی و اطلاعات خصوصی بازدید کنندگان و مشتریان عزیز از اولویت های اصلی موسسه بشمار می رود.

پذیرش:

مطالعه سایت و استفاده از آن، به منزله موافقت شما با تبعیت و التزام به سیاست حفظ حریم خصوصی به شرح زیر است که به همراه «شرایط و ضوابط» ، بر رابطه ما با شما در خصوص این وب سایت حاکم است.

اطلاعات مشتریان:

برخی از داده‌ها ، که بر روی سرور ما ذخیره میشود، داده‌هایی است که شما، به طور داوطلبانه و از طریق تکمیل فرم ها ارائه داده اید؛ در حالی که سایر داده‌ها به طور خودکار جمع‌آوری می‌شود. ما هیچ گونه اطلاعاتی که متضمن هویت بازدیدکننده باشد جمع آوری نمی کنیم؛ مگر اینکه شما اطلاعات شخصی خود را مکاتبه کرده باشید(در برخی قسمت‌های مشخص از وب سایت حاضر، شما بایستی اطلاعات شخصی و هویتی خود را برای مقاصد خرید محصولات یا مشاوره به وب سایت ارائه نمایید.)

لینک ها:

برخی از تبلیغات وب سایت، ممکن است در پیوند با تبلیغات شرکت‌های ثالث غیرمرتبطی باشد که به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی کاربر با شخص ثالث را پیشنهاد می کنند. ما تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی و شخصی شما را به اشتراک نمی گذاریم.

کوکی‌ها:

هنگام بازدید از وب سایت، ممکن است اطلاعاتی در رایانه شما از طریق کوکی ها ذخیره شود که این کوکی ها امکان شناسایی خودکار رایانه را در بازدید بعدی از وب سایت فراهم می سازد.
کوکی به خودی خود، شامل اطلاعات شخصی نیست. لیکن در عین حال، ما را قادر می نماید که استفاده شما از وب سایت حاضر را با اطلاعاتی که به طور خاص و آگاهانه ارائه کرده اید مرتبط نماییم.
تنها اطلاعات شخصی که یک کوکی می تواند در برگیرد، اطلاعاتی است که خود شما ارائه نموده اید. کوکی قادر به خواندن داده های موجود روی هارد دیسک و یا فایل های کوکی که توسط وب سایت‌های دیگر ایجاد شده، نیست. شما می توانید مرورگر خود را در حالت رد تمامی کوکی ها یا اعلام ارسال کوکی، تنظیم نمایید.

تماس با ما:

درصورت داشتن هر گونه سوال در خصوص سیاست حفظ حریم خصوصی، لطفا با ما تماس بگیرید.

موسسه آموزشی و هنری عصر مهام، ثبت شده بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، به شماره ثبتی 47870 و نشانی: تهران ، اتوبان شهید قاسم سلیمانی(رسالت)،ضلع شمال شرقی چهار راه سرسبز پلاک 721، کد پستی: 1683664885، تلفن: 02177200032.

فعالیت موسسه ما در شبکه های اجتماعی:

تلگرام: asrnovinmaham@

ایمیل: Asremaham4555@gmail.com

اینستاگرام: asrenoovin_maham

شماره اختصاصی واتساپ موسسه:09197376984 

سوالتو بپرس
ارسال